Kontaktujte nás
+420 222 934 442
recepce@londonmarket.cz

Financování exportních případů vč. pojistění

Ze samotné charakteristiky zahraničního obchodu vyplývá, že je spjat s vyššími finančními nároky. Důvodem není pouze geografická vzdálenost mezi místem výroby a místem spotřeby, ale také časový nesoulad mezi odesláním zboží a obdržením platby anebo rozdílná rizikovost exportující a importující země. Z toho vychází nutnost získat prostředky na překlenutí těchto překážek v podobě předexportního nebo exportního úvěru. Aby byla zvolena vhodná metoda financování, je třeba kvalifikovaně rozhodnout o volbě zdrojů pro získání nutných finančních prostředků a také vybrat vhodnou metodu zajištění jejich návratnosti v souvislosti s postoupenými riziky. Společnost London Market nabízí odborné poradenství při výběru vhodného financování a pomůže Vám vybrané financování zajistit jak na českém tak i na zahraničním trhu.

 

 

24.11.2017

Konference na téma „Velká Británie, 4. největší obchodní partner ČR“

10. října 2017 společnost London Market uspořádala Mezinárodní exportní konferenci v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně s názvem  "Velká Británie, 4. největší obchodní partner ČR"

 

» Více

10.5.2017

Setkání tří významných obchodních komor

Výsledek obrázku pro deutsch-tschechische industrie- und handelskammerVýsledek obrázku pro nordic chamber of commerce in the czech republic

Dne 27.4.2017 proběhlo slavnostní setkání členů britské, německé a skandinávské obchodní komory.

» Více

14.10.2016

Seminář „Brexit“ Britská obchodní komora

Dne 19.9.2016 se za účasti zástupců předních českých a britských firem a investorů konal seminář "Brexit.. a co dál".

» Více

5.4.2016

Konference v Brně na téma „Irán- Exportní příležitosti a možnosti financování“

Dne 23. 3. 2016 proběhla v Brně exportní konference na téma „Irán- Exportní příležitosti a možnosti financování“. 

» Více

5.1.2016

Konference „SUBSAHARSKÁ AFRIKA - exportní příležitosti a jejich financování“

 

   

 

Dne 14. prosince 2015 zahájil náměstek ministra zahraničních věcí Martin Tlapa obchodní konferenci s názvem „SUBSAHARSKÁ AFRIKA - exportní příležitosti a jejich financování“, která se uskutečnila ve Velkém sále Černínského paláce. Konferenci připravil Odbor ekonomické diplomacie ve spolupráci s Exportní garanční a pojišťovací společností (EGAP) a s agenturou CzechTrade a zúčastnilo se jí 130 hostů se zájmem o vstup na trh afrických zemí.

» Více

Archív novinek