Kontaktujte nás
+420 222 934 442
recepce@londonmarket.cz

Financování exportních případů vč. pojistění

Ze samotné charakteristiky zahraničního obchodu vyplývá, že je spjat s vyššími finančními nároky. Důvodem není pouze geografická vzdálenost mezi místem výroby a místem spotřeby, ale také časový nesoulad mezi odesláním zboží a obdržením platby anebo rozdílná rizikovost exportující a importující země. Z toho vychází nutnost získat prostředky na překlenutí těchto překážek v podobě předexportního nebo exportního úvěru. Aby byla zvolena vhodná metoda financování, je třeba kvalifikovaně rozhodnout o volbě zdrojů pro získání nutných finančních prostředků a také vybrat vhodnou metodu zajištění jejich návratnosti v souvislosti s postoupenými riziky. Společnost London Market nabízí odborné poradenství při výběru vhodného financování a pomůže Vám vybrané financování zajistit jak na českém tak i na zahraničním trhu.

 

 

26.6.2019

Podcast: České strojírenství čelí ohromné konkurenci z rozvíjejících se trhů

Rozhovor s partnerem společnosti London Market, Petrem Karlem, na téma českého strojírenství. Rozvojové ekonomiky nevyrábí už pouze levně. Svoje výrobky doplnily i o vysokou přidanou hodnotu.

» Více

7.2.2019

Seminář s názvem „Jak se změní vaše obchodování po BREXITu“

 

Dne 10.1.2019 Britská obchodní komora ve spolupráci s PwC uspořádala seminář s názvem „Jak se změní vaše obchodování po BREXITu?“ 

» Více

28.6.2018

Seminář „Jak DNES uspět v mezinárodním obchodě“

 Výsledek obrázku pro čsob

Dne 20.6.2018 se konal seminář s názvem „Jak DNES uspět v mezinárodním obchodě“ pořádaný ČSOB pro jejich klienty a obchodní partnery.

» Více

17.4.2018

Kulatý stůl s guvernérem ČNB Jiřím Rusnokem

    

Dne 11. dubna 2018 pořádala Britská obchodní komora ve spolupráci se společností London Market kulatý stůl s guvernérem ČNB Jiřím Rusnokem.

» Více

24.11.2017

Konference na téma „Velká Británie, 4. největší obchodní partner ČR“

10. října 2017 společnost London Market uspořádala Mezinárodní exportní konferenci v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně s názvem  "Velká Británie, 4. největší obchodní partner ČR"

 

» Více

Archív novinek