Kontaktujte nás
+420 222 934 442
recepce@londonmarket.cz

Lidé

V ČR společnost řídí 4 partneři s mnohaletými zkušenostmi z exekutivních funkcí v řadě mezinárodních i českých společností (GE Capital, Vítkovice Group, Komerční banka, ČSA, Siemens, Česká Zbrojovka, Mittal Steel etc.).

 
Kombinace znalostí z oblastí:
 
  • Bankovnictví, pojistné a finanční trhy
  • Mezinárodní finance a strategické poradenství
  • Průmysl a energetika
  • Doprava
  • Stavebnictví a infrastruktura
  • Zemědělství a potravinářský průmysl
 
umožňují naší společnosti poskytovat svým zákazníkům komplexní služby ("one stop shop"), založené na dlouholetých zkušenostech z praxe tak, aby přinášely zákazníkům maximální přidanou hodnotu.

26.6.2019

Podcast: České strojírenství čelí ohromné konkurenci z rozvíjejících se trhů

Rozhovor s partnerem společnosti London Market, Petrem Karlem, na téma českého strojírenství. Rozvojové ekonomiky nevyrábí už pouze levně. Svoje výrobky doplnily i o vysokou přidanou hodnotu.

» Více

7.2.2019

Seminář s názvem „Jak se změní vaše obchodování po BREXITu“

 

Dne 10.1.2019 Britská obchodní komora ve spolupráci s PwC uspořádala seminář s názvem „Jak se změní vaše obchodování po BREXITu?“ 

» Více

28.6.2018

Seminář „Jak DNES uspět v mezinárodním obchodě“

 Výsledek obrázku pro čsob

Dne 20.6.2018 se konal seminář s názvem „Jak DNES uspět v mezinárodním obchodě“ pořádaný ČSOB pro jejich klienty a obchodní partnery.

» Více

17.4.2018

Kulatý stůl s guvernérem ČNB Jiřím Rusnokem

    

Dne 11. dubna 2018 pořádala Britská obchodní komora ve spolupráci se společností London Market kulatý stůl s guvernérem ČNB Jiřím Rusnokem.

» Více

24.11.2017

Konference na téma „Velká Británie, 4. největší obchodní partner ČR“

10. října 2017 společnost London Market uspořádala Mezinárodní exportní konferenci v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně s názvem  "Velká Británie, 4. největší obchodní partner ČR"

 

» Více

Archív novinek