Kontaktujte nás
+420 606 661 276
+420 604 756 748
recepce@londonmarket.cz

Financování exportních případů vč. pojistění

Ze samotné charakteristiky zahraničního obchodu vyplývá, že je spjat s vyššími finančními nároky. Důvodem není pouze geografická vzdálenost mezi místem výroby a místem spotřeby, ale také časový nesoulad mezi odesláním zboží a obdržením platby anebo rozdílná rizikovost exportující a importující země. Z toho vychází nutnost získat prostředky na překlenutí těchto překážek v podobě předexportního nebo exportního úvěru. Aby byla zvolena vhodná metoda financování, je třeba kvalifikovaně rozhodnout o volbě zdrojů pro získání nutných finančních prostředků a také vybrat vhodnou metodu zajištění jejich návratnosti v souvislosti s postoupenými riziky. Společnost London Market nabízí odborné poradenství při výběru vhodného financování a pomůže Vám vybrané financování zajistit jak na českém tak i na zahraničním trhu.

 

 

4.10.2021

Jak zvýšit postavení České republiky v globální ekonomice

Petr Karel, partner společnosti London Market, diskutoval na předvolební debatě s ministrem průmyslu a obchodu Karlem Havlíčkem a dalšími předními osobnostmi české politické scény. Debata byla zaštítěná Americkou obchodní komorou, Britskou obchodní komorou, Švýcarskou obchodní komorou a Aspen Institute.

» Více

9.4.2021

Green Growth Online Conference

Petr Karel, řídící partner společnosti London Market, byl moderátorem mezinárodní konference Sustainability and GreenGrowth, která byla součástí "pre-Glosgow COP 26 Climate Summit" iniciativ. 

» Více

18.6.2020

Změna sídla společnosti

Vážení obchodní partneři,

dovolujeme si Vám oznámit změnu týkající se sídla naší společnosti London market.

» Více

26.6.2019

Podcast: České strojírenství čelí ohromné konkurenci z rozvíjejících se trhů

Rozhovor s partnerem společnosti London Market, Petrem Karlem, na téma českého strojírenství. Rozvojové ekonomiky nevyrábí už pouze levně. Svoje výrobky doplnily i o vysokou přidanou hodnotu.

» Více

7.2.2019

Seminář s názvem „Jak se změní vaše obchodování po BREXITu“

 

Dne 10.1.2019 Britská obchodní komora ve spolupráci s PwC uspořádala seminář s názvem „Jak se změní vaše obchodování po BREXITu?“ 

» Více

Archív novinek