Kontaktujte nás
+420 606 661 276
+420 604 756 748
recepce@londonmarket.cz

Lidé

V ČR společnost řídí 4 partneři s mnohaletými zkušenostmi z exekutivních funkcí v řadě mezinárodních i českých společností (GE Capital, Vítkovice Group, Komerční banka, ČSA, Siemens, Česká Zbrojovka, Mittal Steel etc.).

 
Kombinace znalostí z oblastí:
 
  • Bankovnictví, pojistné a finanční trhy
  • Mezinárodní finance a strategické poradenství
  • Průmysl a energetika
  • Doprava
  • Stavebnictví a infrastruktura
  • Zemědělství a potravinářský průmysl
 
umožňují naší společnosti poskytovat svým zákazníkům komplexní služby ("one stop shop"), založené na dlouholetých zkušenostech z praxe tak, aby přinášely zákazníkům maximální přidanou hodnotu.

4.10.2021

Jak zvýšit postavení České republiky v globální ekonomice

Petr Karel, partner společnosti London Market, diskutoval na předvolební debatě s ministrem průmyslu a obchodu Karlem Havlíčkem a dalšími předními osobnostmi české politické scény. Debata byla zaštítěná Americkou obchodní komorou, Britskou obchodní komorou, Švýcarskou obchodní komorou a Aspen Institute.

» Více

9.4.2021

Green Growth Online Conference

Petr Karel, řídící partner společnosti London Market, byl moderátorem mezinárodní konference Sustainability and GreenGrowth, která byla součástí "pre-Glosgow COP 26 Climate Summit" iniciativ. 

» Více

18.6.2020

Změna sídla společnosti

Vážení obchodní partneři,

dovolujeme si Vám oznámit změnu týkající se sídla naší společnosti London market.

» Více

26.6.2019

Podcast: České strojírenství čelí ohromné konkurenci z rozvíjejících se trhů

Rozhovor s partnerem společnosti London Market, Petrem Karlem, na téma českého strojírenství. Rozvojové ekonomiky nevyrábí už pouze levně. Svoje výrobky doplnily i o vysokou přidanou hodnotu.

» Více

7.2.2019

Seminář s názvem „Jak se změní vaše obchodování po BREXITu“

 

Dne 10.1.2019 Britská obchodní komora ve spolupráci s PwC uspořádala seminář s názvem „Jak se změní vaše obchodování po BREXITu?“ 

» Více

Archív novinek