Kontaktujte nás
+420 222 934 442
recepce@londonmarket.cz

Equilibrium - Women in corporate governance

 

https://www.britishchamber.cz/

Společnost London Market spolupracuje na projektu Britské obchodní komory „Equilibrium“ - program mentoringu talentovaných žen, jehož cílem je dovést vybrané manažerky do nejvyššího vedení firem.

Britská obchodní komora v České republice pořádá již třetím rokem celorepublikový projekt „Equilibrium“ - mentorování talentovaných žen.

Cílem programu je zvýšit počet žen v představenstvech a na pozicích nejvyššího managementu. Za tímto účelem poskytujeme zdarma, díky našemu partnerovi Česká Spořitelna a.s., mentoringový program šitý na míru skupině těch žen, které by pak mohly tyto pozice v příštích několika letech obsadit. 

Do projektu Equilibrium jsme v roce 2013 vybrali 23 dvojic z ČR. Mezi mentorkami bychom rádi zmínili např. Renatu Mrázovou, generální ředitelku a členku představenstva ING ČR a SR, Moniku Horníkovou, generální ředitelku GlaxoSmithKline či Jane Kidd, ředitelku Janssen – Cilag ČR. Mezi mentory jsou i muži, mezi nimi například Petr Karel (managing partner ve společnosti London Market) nebo Lukáš Ševčík (řídící partner ve společnosti Kinstellar). Mentees byly vybírány dle zkušeností z byznysu napříč sektory a musely splňovat 3 podmínky, a to plynulý anglický jazyk, min. 3-leté zkušenosti z oblasti managementu v byznysu (vedení lidí) a průkazný zájem o svůj kariérní růst.  

odkaz webové stránky programu: https://www.britishchamber.cz/Equilibrium-Mentoring-Programme-2012-158.htmPetr Karel (Partner ve společnosti London Market a.s.) se svojí "mentee". 

 

 

zdroj: www.britishchamber.cz

 

 

28.6.2018

Seminář „Jak DNES uspět v mezinárodním obchodě“

 Výsledek obrázku pro čsob

Dne 20.6.2018 se konal seminář s názvem „Jak DNES uspět v mezinárodním obchodě“ pořádaný ČSOB pro jejich klienty a obchodní partnery.

» Více

17.4.2018

Kulatý stůl s guvernérem ČNB Jiřím Rusnokem

    

Dne 11. dubna 2018 pořádala Britská obchodní komora ve spolupráci se společností London Market kulatý stůl s guvernérem ČNB Jiřím Rusnokem.

» Více

24.11.2017

Konference na téma „Velká Británie, 4. největší obchodní partner ČR“

10. října 2017 společnost London Market uspořádala Mezinárodní exportní konferenci v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně s názvem  "Velká Británie, 4. největší obchodní partner ČR"

 

» Více

10.5.2017

Setkání tří významných obchodních komor

Výsledek obrázku pro deutsch-tschechische industrie- und handelskammerVýsledek obrázku pro nordic chamber of commerce in the czech republic

Dne 27.4.2017 proběhlo slavnostní setkání členů britské, německé a skandinávské obchodní komory.

» Více

14.10.2016

Seminář „Brexit“ Britská obchodní komora

Dne 19.9.2016 se za účasti zástupců předních českých a britských firem a investorů konal seminář "Brexit.. a co dál".

» Více

Archív novinek