Kontaktujte nás
+420 222 934 442
recepce@londonmarket.cz

Konference o exportu/importu v Rumunsku

  P. Karel, řídící partner společnosti London Market, prezentoval v rámci odborného panelu zaměřeného na financování exportu/importu a pojišťování kreditních a politických rizik, zkušenosti v oblasti spolupráce exportérů/bankovního sektoru/exportních agentur a londýnského pojistného trhu v regionu střední a východní Evropy.

  Konference, která byla organizována jako první svého druhu v Rumunsku za účasti ca 150 zástupců největších rumunských a mezinárodních podniků, bank a zástupců finančního sektoru.

 

18.6.2020

Změna sídla společnosti

Vážení obchodní partneři,

dovolujeme si Vám oznámit změnu týkající se sídla naší společnosti London market.

» Více

26.6.2019

Podcast: České strojírenství čelí ohromné konkurenci z rozvíjejících se trhů

Rozhovor s partnerem společnosti London Market, Petrem Karlem, na téma českého strojírenství. Rozvojové ekonomiky nevyrábí už pouze levně. Svoje výrobky doplnily i o vysokou přidanou hodnotu.

» Více

7.2.2019

Seminář s názvem „Jak se změní vaše obchodování po BREXITu“

 

Dne 10.1.2019 Britská obchodní komora ve spolupráci s PwC uspořádala seminář s názvem „Jak se změní vaše obchodování po BREXITu?“ 

» Více

28.6.2018

Seminář „Jak DNES uspět v mezinárodním obchodě“

 Výsledek obrázku pro čsob

Dne 20.6.2018 se konal seminář s názvem „Jak DNES uspět v mezinárodním obchodě“ pořádaný ČSOB pro jejich klienty a obchodní partnery.

» Více

17.4.2018

Kulatý stůl s guvernérem ČNB Jiřím Rusnokem

    

Dne 11. dubna 2018 pořádala Britská obchodní komora ve spolupráci se společností London Market kulatý stůl s guvernérem ČNB Jiřím Rusnokem.

» Více

Archív novinek