Kontaktujte nás
+420 222 934 442
recepce@londonmarket.cz

Podpora talentovaných žen v businessu - program Equilibrium.

https://www.britishchamber.cz/

Společnost London Market podporuje také v roce 2014 mentoringový program Britské obchodní komory Equilibrium určený pro talentované ženy v manažerských pozicích.

První setkání mentorů a mentees vybraných v programu Equilibrium 2014 se konalo začátkem dubna v České spořitelně v Mramorovém sále v Rytířské ulici.

Cílem tohoto programu je zajistit podporu vybraným ženám a zvýšit jejich počet v představenstvech a na pozicích nejvyššího managementu tím, že jim poskytuje individuální mentoring, aby se na těchto pozicích mohly účastnice programu uplatnit v příštích několika letech.

Top manažeři, kteří se účastní role mentorů pro letošní rok, mimo jiné jsou,           

 Balesh Sharma, Generální ředitel Vodafone ČR

 Michael Hordley, Generální ředitel HSBC;

 Petr KAREL, Managing Partner London Market,

 Jonathan Smith, GŘ Marks and Spencer pro střední a východní Evropu;

 Barbora Chuecos, Generální ředitelka společnosti Mary Kay v ČR a SR .

 Mezi mentory se v letošním roce zařadila i nová velvyslankyně Spojeného Království Její Excelence Jan Thompson.                 

Cílem programu Equilibrium je svést dohromady přední odborníky z českého podnikatelského prostředí a talentované ženy, které se připravují  na budoucí uplatnění v  manažerských pozicích. Role mentora je odhalit potenciál úspěšných manažerek a pomoci jim v dosažení jejich profesních ambicí. Pravidelná setkání jsou organizovány v průběhu celého roku.

"Program Equilibrium je skvělá příležitost pro účastnice-mentees, sdílet zkušenosti a učit se od zkušených manažerů českých i zahraničních firem, na druhé straně je to ale také příležitost pro nás mentory samotné, abychom se dozvěděli z tohoto úhlu pohledu o nových trendech a problémech v korporátním světě a mohli tak být efektivnějšími a úspěšnými leadery",  říká Petr KAREL Managing Partner společnosti London Market a.s.

 

 

 

 

 

 

 

28.6.2018

Seminář „Jak DNES uspět v mezinárodním obchodě“

 Výsledek obrázku pro čsob

Dne 20.6.2018 se konal seminář s názvem „Jak DNES uspět v mezinárodním obchodě“ pořádaný ČSOB pro jejich klienty a obchodní partnery.

» Více

17.4.2018

Kulatý stůl s guvernérem ČNB Jiřím Rusnokem

    

Dne 11. dubna 2018 pořádala Britská obchodní komora ve spolupráci se společností London Market kulatý stůl s guvernérem ČNB Jiřím Rusnokem.

» Více

24.11.2017

Konference na téma „Velká Británie, 4. největší obchodní partner ČR“

10. října 2017 společnost London Market uspořádala Mezinárodní exportní konferenci v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně s názvem  "Velká Británie, 4. největší obchodní partner ČR"

 

» Více

10.5.2017

Setkání tří významných obchodních komor

Výsledek obrázku pro deutsch-tschechische industrie- und handelskammerVýsledek obrázku pro nordic chamber of commerce in the czech republic

Dne 27.4.2017 proběhlo slavnostní setkání členů britské, německé a skandinávské obchodní komory.

» Více

14.10.2016

Seminář „Brexit“ Britská obchodní komora

Dne 19.9.2016 se za účasti zástupců předních českých a britských firem a investorů konal seminář "Brexit.. a co dál".

» Více

Archív novinek