Kontaktujte nás
+420 222 934 442
recepce@londonmarket.cz

Seminář „Jak DNES uspět v mezinárodním obchodě“

 Výsledek obrázku pro čsob

Dne 20.6.2018 se konal seminář s názvem „Jak DNES uspět v mezinárodním obchodě“ pořádaný ČSOB pro jejich klienty a obchodní partnery.

Mezi vystupujícími byl mimo jiné partner společnosti London Market, Petr Kadeřávek, který zúčastněné seznámil s trendy v pojišťování exportních případů na londýnském pojišťovacím trhu a vysvětlil, jak tento trh funguje. Z hostů dále vystoupili např. Jan Bureš, hlavní ekonom Patria finance, za domácí ČSOB to pak byli Vladislav Nožička, výkonný ředitel specializovaného financování, Jan Nývlt, ředitel exportního a strukturovaného financování obchodu, aj. Jedním z hlavních témat semináře byla možnost využití zajištění rizik exportních případů na privátním pojišťovacím trhu. Mezi dalšími probíranými tématy byly mj. nejvýraznější rozdíly v dlouhodobém exportním financování v posledních letech, představení nové exkluzivní online platformy pro klienty ČSOB - Trade Club, nebo krátkodobé exportní financování a trendy jeho budoucího vývoje.

26.6.2019

Podcast: České strojírenství čelí ohromné konkurenci z rozvíjejících se trhů

Rozhovor s partnerem společnosti London Market, Petrem Karlem, na téma českého strojírenství. Rozvojové ekonomiky nevyrábí už pouze levně. Svoje výrobky doplnily i o vysokou přidanou hodnotu.

» Více

7.2.2019

Seminář s názvem „Jak se změní vaše obchodování po BREXITu“

 

Dne 10.1.2019 Britská obchodní komora ve spolupráci s PwC uspořádala seminář s názvem „Jak se změní vaše obchodování po BREXITu?“ 

» Více

28.6.2018

Seminář „Jak DNES uspět v mezinárodním obchodě“

 Výsledek obrázku pro čsob

Dne 20.6.2018 se konal seminář s názvem „Jak DNES uspět v mezinárodním obchodě“ pořádaný ČSOB pro jejich klienty a obchodní partnery.

» Více

17.4.2018

Kulatý stůl s guvernérem ČNB Jiřím Rusnokem

    

Dne 11. dubna 2018 pořádala Britská obchodní komora ve spolupráci se společností London Market kulatý stůl s guvernérem ČNB Jiřím Rusnokem.

» Více

24.11.2017

Konference na téma „Velká Británie, 4. největší obchodní partner ČR“

10. října 2017 společnost London Market uspořádala Mezinárodní exportní konferenci v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně s názvem  "Velká Británie, 4. největší obchodní partner ČR"

 

» Více

Archív novinek