Kontaktujte nás
+420 606 661 276
+420 604 756 748
recepce@londonmarket.cz

Vojtěch ZÁŠKODNÝ

Ing. Vojtěch ZÁŠKODNÝ (Commercial Director)

Po absolvováni vysokoškolského studia na VŠE v Praze, pracoval 4 roky v Komisi pro cenné papíry v odboru Emisí cenných papírů. Následně se přesunul do soukromého sektoru, kde strávil přes 8 let na různých pozicích v GE Money bank (nyní MONETA Money Bank). Jednalo se o odborné a manažerské pozice v oblasti Financí, Komerčního bankovnictví a Strategie. Zúčastnil se manažerských a inovačních projektů v rámci globálních školících center General Electric v Německu a Itálii a byl členem několika mezinárodních bankovních "due diligence" týmů (Turecko, Rusko, Maroko). V roce 2011 nastoupil do nově vznikající Equa bank, kde spouštěl Firemní bankovnictví a po dobu téměř 7 let působil na pozici Ředitele firemního bankovnictví.

Studoval také filozofii a psychologii na Karlově univerzitě v Praze. Vystupuje na domácích a mezinárodních odborných konferencích a je držitelem akreditace "Green belt" projektového řízení metodiky DMAIC.

4.10.2021

Jak zvýšit postavení České republiky v globální ekonomice

Petr Karel, partner společnosti London Market, diskutoval na předvolební debatě s ministrem průmyslu a obchodu Karlem Havlíčkem a dalšími předními osobnostmi české politické scény. Debata byla zaštítěná Americkou obchodní komorou, Britskou obchodní komorou, Švýcarskou obchodní komorou a Aspen Institute.

» Více

9.4.2021

Green Growth Online Conference

Petr Karel, řídící partner společnosti London Market, byl moderátorem mezinárodní konference Sustainability and GreenGrowth, která byla součástí "pre-Glosgow COP 26 Climate Summit" iniciativ. 

» Více

18.6.2020

Změna sídla společnosti

Vážení obchodní partneři,

dovolujeme si Vám oznámit změnu týkající se sídla naší společnosti London market.

» Více

26.6.2019

Podcast: České strojírenství čelí ohromné konkurenci z rozvíjejících se trhů

Rozhovor s partnerem společnosti London Market, Petrem Karlem, na téma českého strojírenství. Rozvojové ekonomiky nevyrábí už pouze levně. Svoje výrobky doplnily i o vysokou přidanou hodnotu.

» Více

7.2.2019

Seminář s názvem „Jak se změní vaše obchodování po BREXITu“

 

Dne 10.1.2019 Britská obchodní komora ve spolupráci s PwC uspořádala seminář s názvem „Jak se změní vaše obchodování po BREXITu?“ 

» Více

Archív novinek