Kontaktujte nás
+420 222 934 442
recepce@londonmarket.cz

Vojtěch ZÁŠKODNÝ

Ing. Vojtěch ZÁŠKODNÝ (Commercial Director)

Po absolvováni vysokoškolského studia na VŠE v Praze, pracoval 4 roky v Komisi pro cenné papíry v odboru Emisí cenných papírů. Následně se přesunul do soukromého sektoru, kde strávil přes 8 let na různých pozicích v GE Money bank (nyní MONETA Money Bank). Jednalo se o odborné a manažerské pozice v oblasti Financí, Komerčního bankovnictví a Strategie. Zúčastnil se manažerských a inovačních projektů v rámci globálních školících center General Electric v Německu a Itálii a byl členem několika mezinárodních bankovních "due diligence" týmů (Turecko, Rusko, Maroko). V roce 2011 nastoupil do nově vznikající Equa bank, kde spouštěl Firemní bankovnictví a po dobu téměř 7 let působil na pozici Ředitele firemního bankovnictví.

Studoval také filozofii a psychologii na Karlově univerzitě v Praze. Vystupuje na domácích a mezinárodních odborných konferencích a je držitelem akreditace "Green belt" projektového řízení metodiky DMAIC.

28.6.2018

Seminář „Jak DNES uspět v mezinárodním obchodě“

 Výsledek obrázku pro čsob

Dne 20.6.2018 se konal seminář s názvem „Jak DNES uspět v mezinárodním obchodě“ pořádaný ČSOB pro jejich klienty a obchodní partnery.

» Více

17.4.2018

Kulatý stůl s guvernérem ČNB Jiřím Rusnokem

    

Dne 11. dubna 2018 pořádala Britská obchodní komora ve spolupráci se společností London Market kulatý stůl s guvernérem ČNB Jiřím Rusnokem.

» Více

24.11.2017

Konference na téma „Velká Británie, 4. největší obchodní partner ČR“

10. října 2017 společnost London Market uspořádala Mezinárodní exportní konferenci v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně s názvem  "Velká Británie, 4. největší obchodní partner ČR"

 

» Více

10.5.2017

Setkání tří významných obchodních komor

Výsledek obrázku pro deutsch-tschechische industrie- und handelskammerVýsledek obrázku pro nordic chamber of commerce in the czech republic

Dne 27.4.2017 proběhlo slavnostní setkání členů britské, německé a skandinávské obchodní komory.

» Více

14.10.2016

Seminář „Brexit“ Britská obchodní komora

Dne 19.9.2016 se za účasti zástupců předních českých a britských firem a investorů konal seminář "Brexit.. a co dál".

» Více

Archív novinek